İletişim:

Son yıllarda ortaya çıkan Covid-19, SARS, Ebola, MERS gibi hastalıklar dolayısıyla kullanımı ve önemi giderek artan ürünlerden biri de maskeler, el temizleme jelleri (dezenfektanlar) ve tulumlardır. El temizleme jelleri, sıvıları ve mendilleri içerdikleri maddelere göre; dezenfektan, anti-bakteriyel, anti-fungal ve genel temizleme gibi sıfatlar alabilirler. Dezenfektanların alkol oranı %60 ila %80 arasında değişebilmektedir. Etkili bir dezenfektanın en az %70 oranında alkol içermesi gerektiğini söyleyenler de vardır. Dezenfektanlar virüslere karşı etkilidir. 
Ülkemizde, El Temizleme Jeli CE Belgesi işlemi (yani el temizleme jellerine CE belgesi verme işlemi), yetkili firmalar tarafından yapılabilmektedir. Üreticiler, CE belgesi veren firmalara başvurarak ürettiği temizleme jellerinin belgelendirilmesini sağlayabilir ve bu sayede; AEA’da serbestçe satış yapma hakkı, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti elde edebilir.
El Temizleme Jeli CE Belgesi işlemi kapsamında verilebilecek belgeler;

•    TS EN 1040 (Kimyasal Dezenfektanlar ve Antiseptikler – Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptiklerin temel bakterisi dal etkinliğinin değerlendirilmesi için kantitatif süspansiyon deneyi),
•    TS EN 1275 (Kimyasal Dezenfektanlar ve Antiseptikler – Temel fungusidal (mantarlara karşı etkili olarak açıklanabilir) aktivite),
•    TS EN 1500 (Kimyasal Dezenfektanlar ve Antiseptikler- Hijyenik el ovalama maddesi)
olarak sıralanabilir.

pexels-photo-4503023

Vizyon ve Misyon

“Kalite Her Zaman Kazanır” bilinciyle ve mottosuyla organize ettiği çalışmaları yürütür, etik değerlere önem verir.

pexels-photo-6615076

Kalite Politikamız

Kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmak.

pexels-photo-5273563

Çözüm Ortaklığı

Çözüm Ortaklarımızla, 25 yıllık tecrübemizin BELGELENDİRME UZMANLIĞI sektörüne sağladığı tecrübeyi paylaşıyoruz.

image2-home2

İnsan Kaynakları

BELGELENDİRME UZMANI olarak, ülkemizin en değerli varlığının genç, çalışkan, tutkulu ve iyi yetişmiş insan kaynağı olduğunu biliyoruz.

Soru Sorun

İSO CE TSE

Marka Patent

Belgelendirme Uzmanı'na

Hoş geldiniz.. Türkiye’nin en hızlı belge sağlayıcısı olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?

0850 303 81 84